Leave Your Message

Категорија на производи

За компанијата

Dolls Castle основан во 2016 година со намера да ги понуди најдобрите љубовни кукли во светот. Обединувајќи професионален тим од дизајнери и производители, правиме реални, реални секс-кукли кои даваат врвно искуство, задоволувајќи ги потребите на дистрибутерите и клиентите ширум светот. Нашата фабрика нуди ефикасен капацитет и строга контрола на квалитетот и може да направи сопствени секс кукли според вашите спецификации. Можеме да испраќаме до клиентите во Северна Америка од нашиот магацин во САД, а клиентите во Европа од складиштето на GE. Dolls Castle: подобар од кога било и вашиот доверлив #1 производител на кукли.

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

Кукла за фантазија за возрасен секс Реални вистински кукли германски големи гради Sexpuppen Добавувач на евтини сексуални играчки Фабрика за кукли во КинаКукла за фантазија за возрасен секс Реални вистински кукли германски големи гради Sexpuppen Добавувач на евтини сексуални играчки Фабрика за кукли во Кина
01

Кукла од фантазија за секс за возрасни Реална ...

2024-05-18

Еднаш имаше една сосема обична дама од Европа. Таа изгледаше како многу конзервативна жена сега или тогаш, но во своето срце секогаш копнееше да го привлече вниманието на мажите и да ужива во сексуалната љубов великодушно како оние познати порно ѕвезди. Таа сметаше дека да се живее обичен живот како човечко суштество е премногу бесмислено. Затоа, еден ден, таа го најде Doll Castle на Интернет, производител на љубовни кукли специјализиран за сопствени кукли, секси кукли OEM ODM. Таа сепак знаеше дека дојде нејзината втора шанса во животот. Наскоро таа посегна да ги распраша експертите во замокот за кукли и постави план да се трансформира себеси. Планот да се направи прилагодена кукла не беше поделба на моментот. Таа долго време чекаше да ја прилагоди љубовната кукла, надевајќи се дека ќе и го промени животот.

По тримесечни напори, таа конечно ја направи конечната промена и го смени името во Пандора, што значи дека како силиконска кукла може да ја зрачи светлината на Пандора. Со своето уникатно вонземско лице, таа веднаш ги натера обожавателите на куклите да ја паметат како кул и благородна. Полни и природни гради, мек и цврст голем задник, ова се облините за кои сонуваат мажите! Овој вид на човечка кукла е многу прикладен за секс и е уникатно НОВО секс искуство. Таа има и опашка, која кореспондира со дводимензионалната - анимација. Таа комбинира сексипилност, анимација, фантазија и секс кукли. Тоа е креативноста и можноста дадена од нашиот замок за кукли да и помогне на секоја жена да ги оствари своите соништа и хоби.

Тоа е приказната за силиконската вљубена кукла Пандора, 153CM G Cup, BBW вистински кукли.

 

------------------------------------------------- -------------------------------------------------

Категории: силиконски кукли, 150-159 см, големи гради, кукли од фантазија.

 

Име

Пандора

Ширина на рамената

38 см

Материјал

Силикон

Должина на раката

67 см

Модел

153CM G #A13S

Должина на ногата

80 см

Кожата

Природата

Нозете

20 см

Биста

90 см

Нето маса

47 килограми

Половината

64 см

Пакување

Картонска кутија

Колкот

110 см

Големина на кутијата

147*40*31цм

Орална/Вагина/Анална длабочина

15/18/17CM

Бруто тежина

53 кг

 

Сертификација на производот

 

нула

Види Детали
TPE Sex Doll Silicone Love Doll OEM ODM Best Real Dolls Manufacture Europe Добавувач на прилагодени кукли за љубов за возрасниTPE Sex Doll Silicone Love Doll OEM ODM Best Real Dolls Manufacture Europe Добавувач на прилагодени кукли за љубов за возрасни
02

TPE секс кукла Силиконска љубовна кукла OEM O...

2024-05-17

Тоа е прекрасна дама со дебела цврста фигура која многу се издвојува од другите секси љубовни кукли во Америка или во Европа. Од сликата Не може да се каже дали е вистинска дама или најдобра вистинска кукла. Таа е прилагодено лице за секс-кукла со солидна убава шминка, секси усни со вистинска орална секс функција со вградена подвижна вилица.

Гради исполнети со G шолја со гел, реалистично поубав изглед, ништо друго освен само меки кога ги фаќате градите додека си играте со брадавиците. Таа изгледа цврсто, но не толку мускулесто, луѓето велат дека има уникатно американско бутче lol. Дебел задник со длабока пукнатина задникот, задникот изгледа заоблен додека таа стои исправено.

Го видовте ли тој голем задник додека се потпира? Мислам дека не можеш да се заштитиш да не ја заебеш одзади, нејзината вистинска вагина, реалистични усни, тие проклети ја прават похотлива. Плус нејзиниот задник е исполнет со желе што дава квалитетна мекост за секс игра, претпоставувам дека е добра перница за спиење со оваа кучка.

Целосна силиконска кукла со евтина цена директно од замокот кукли за добавувачи на вистински кукли, правиме многу секс љубовни кукли како слатки кукли, млади кукли, аниме секс кукли, фута кукла, но оваа ебана кукла џовел ме импресионираше со нејзината скулптура која различни од другите убави љубовни кукли. Ве молам, не ја трошете шансата што ви се дава, долго време чекавте да посегнете до неа, толку евтина, но вистинска секс ебана кукла од добавувачот ЕУ со загарантиран квалитет, што друго се грижите да ја нарачате? Контактирајте нè - ве молиме изработувајте професионални секси-играчки кукли.


------------------------------------------------- -------------------------------------------------


Категории: силиконски кукли, 150-159CM, Големи гради, Западни кукли.


Име

Џовел

Ширина на рамената

38 см

Материјал

Силикон

Должина на раката

67 см

Модел

153CM G #S14

Должина на ногата

80 см

Кожата

Природата

Нозете

20 см

Биста

90 см

Нето маса

42 кг

Половината

64 см

Пакување

Картонска кутија

Колкот

110 см

Големина на кутијата

147*40*31цм

Орална/Вагина/Анална длабочина

15/18/17CM

Бруто тежина

48 килограми


Сертификација на производот


нанула

Види Детали
Мини секс играчки кукла за машки силиконски секси играчки за возрасни Фантазија Мега мастурбатор од Love Dolls Factory 2024 годинаМини секс играчки кукла за машки силиконски секси играчки за возрасни Фантазија Мега мастурбатор од Love Dolls Factory 2024 година
03

Мини секс играчка кукла за машки силиконски С...

2024-04-29

Момци мислам дека би биле многу заинтересирани за мини играчката за кукли со висина од 20-30 см, која е ново издание од замокот во 2024 година. Нејзиното име е Талија, направена од целосен силикон, големината е 31 см во должина, 22 см во висина и 16 см. во дебелина, тежи само 3,4 KG (NW).

Таа на прво место беше мега ваја на женски кукли со целосна големина, сега ја направивме во симпатична големина што е попротабилна. Таа има неверојатно лице, 2 пробиени брадавици кои се 13 см, тесна реалистична вагина која е 10 см за да ви пружи ултра задоволство. Нејзините гради и вагина и понатаму остануваат многу меки дури и таа има љубовни дупки за секс. Подвижен скелет на главата е вграден за да ја одржува подобро да гледа подалеку од главата што паѓа додека таа само стои.

Боите на аеролите и вагината може да бидат прилагодени со розова, светло кафена, црна или .... што и да посакате, ухм многу повеќе вени на нејзините гради би било попривлечно нели? Ах да и ја имаме вагината со неколку всадени срамни влакна!!!

Талија е идеален мастурбатор со мини секс играчки за силиконски кукли за мажи, или групен секс или геј секс? Таа е парче торта за складирање, таа исто така може да биде одличен прикажувачки лик на чаршафот или прозорецот, или на вашата работна маса, тогаш можете да се забавувате со неа ако сакате да се опуштите надвор од работата, не мислам дека сте може да го избегне нејзиното флертување кога е во ваши очи, особено нејзината вагина е како да глуми во вас за да ве замоли за секс...


Категории: силиконска кукла, под 140 см, огромни гради, кукли од фантазија.Име

Талија

Орална дупка

/

Материјал

Силикон

Анална дупка

/

Модел

22cm #M15

Навлезена длабочина на брадавиците

13 см

Кожата

Природата

Длабочина на вагината

10 см

Скелет

Подвижен скелет на главата

Нето маса

3,4 кг

Висина

22 см

Пакување

Картонска кутија

Должина

31 см

Големина на кутијата

30*24*21cm

Дебелина

16 см

Бруто тежина

4,0 кг
Сертификација на производот


нанула

Види Детали
Најголеми цицки Љубов кукла Џиновски гради Силиконски секси кукли Огромни брадавици Milf Прилагодена секс играчка Реални кукли 100cmНајголеми цицки Љубов кукла Џиновски гради Силиконски секси кукли Огромни брадавици Milf Прилагодена секс играчка Реални кукли 100cm
04

Најголемите Цицки сакаат кукла Џиновски гради Си...

2024-04-26

Еј, би сакал да кажам дека таа е најголемата љубовна кукла за гради и најгигантските силиконски кукли за секс во светот. Делото е од замокот фабрика за кукли за секс, а оваа ебана кукла повторно се појавува во 2024 година од новите секси кукли.

Како прво, се гледа дека има многу убав скулптор, долг слип назад, добра врска од стомакот до половината до линијата на задникот, има голем задник со убав дизајн, навистина големо бутче. Со зборови нејзиното торзо е многу секси.

Нејзините гради се со пречник од 40 cm, не треба да се грижите дали нејзините гради ќе се скршат или искинат од градите, бидејќи внатре има силен скелет за да ги држи тешките гради, а нејзините гради може да се движат нагоре или надолу, десно или лево, а вие може да има секс со брадавиците поради вградениот тунел за ебање.

Тогаш најинтересниот дел е што има долг пенис, кура за играње, а и пенетриран кур!! Изгледа дека големите клитори викаат игра со неа, а да не зборуваме. Има и големи топки што паѓаат за да биде највпечатливо.

Колку е штета што нема анален секс. Носејќи вистински орален секс таа има секс со брадавиците и секс со пенисот, таа или тој? Никогаш не замислувајте таква кукла!

Висока е 110 см, изработена од мек силикон, бои на аероли, голем тестис, долг пенис и клиц може да се прилагодат како што сакате, мислиме дека е добар модел за прикажување повеќе од сексуална кукла, што мислите?


Категории: Силиконско тело, под 140 см, огромни гради, кукли од фантазија.


Материјал

Целосен силикон

Обем на теле

32 см

Кожата

Природата

Должина на стапалото

17 см

Целосна биста

216 см

Должината на Клит

9,5 см

Под биста

42 см

Должина на пенисот

16 см

Половината

46 см

Обемот на пенисот

30 см

Колкот

108 см

Длабочина на дупката на пенисот

12 см

Обем на вратот

15 см

Орална длабочина

15 см

Ширина на рамената

16 см

Длабочина на дупката на брадавиците

20 см

Должина на раката

43 см

Аеролас Диа

30 см

Дијаметар на гради

40 см

Нето тежина на кукла

100 кг

Должина на ногата

56 см

Големина на пакетот

105*95*81cm

Обем на бутот

58 см

Тежина на пакетот

110 кг
Сертификација на производот


нанула

Види Детали
01
01

Дизајн

Потребни се информации и функции на куклата за да се создаде 3Д дизајн.

02

Протипирање

Изградете протип на комбинацијата на 3D печатач и скулптура.

03

Детализирање

Смирете ги сите барања како вагинален стил и големини на брадавиците итн...

655dcb7c0j
04

Калапи

Направете ги технолошките калапи за прилагодената кукла.

05

Продукции

Филмирајте фабрички фотографии и видеа од готовата кукла TPE или силиконски.

06

Испорака

Пакување за куклата да ви испрати со брз експрес.

запознајте неПоследни вести

010203

Испратете ни прашање

Било какви прашања Ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-пошта или меѓународен телефон