Leave Your Message

Kategoria e produktit

Rreth Kompanisë

Dolls Castle e themeluar në vitin 2016 me qëllimin për të ofruar kukullat më të mira të dashurisë në botë. Duke bashkuar një ekip profesional dizajnerësh dhe prodhuesish, ne bëjmë kukulla seksi realiste, realiste që ofrojnë një përvojë të nivelit të lartë, duke përmbushur nevojat e shpërndarësve dhe klientëve në të gjithë botën. Fabrika jonë ofron kapacitet efikas dhe kontroll të rreptë të cilësisë dhe mund të bëjë seks kukulla me porosi sipas specifikave tuaja. Ne mund t'i dërgojmë klientëve në Amerikën e Veriut nga magazina jonë në SHBA, dhe klientët në Evropë nga magazina GE. Dolls Castle: më mirë se kurrë dhe prodhuesi juaj i besuar numër 1 i kukullave të dashurisë.

Lexo më shumë

Arritje të reja

Furnizues kukulla fantastike për seks të rritur Kukulla realiste të vërteta gjermane me gjoks të madh Sexpuppen Furnizuesi i lodrave të lira seksi Fabrika e kukullave në KinëFurnizues kukulla fantastike për seks të rritur Kukulla realiste të vërteta gjermane me gjoks të madh Sexpuppen Furnizuesi i lodrave të lira seksi Fabrika e kukullave në Kinë
01

Kukulla fantazi për seks të rritur realiste ...

2024-05-18

Dikur ishte një zonjë krejt e zakonshme nga Evropa. Ajo dukej si një grua shumë konservatore tani apo atëherë, por në zemrën e saj gjithmonë dëshironte të tërhiqte vëmendjen e burrave dhe të shijonte dashurinë seksuale aq bujare sa ata yjet e famshëm porno. Ajo ndjeu se të jetosh një jetë të zakonshme si qenie njerëzore ishte shumë e pakuptimtë. Prandaj, një ditë, ajo gjeti Doll Castle në internet, një prodhues kukullash dashurie e specializuar në kukulla me porosi, kukulla seksi OEM ODM. Megjithatë, ajo e dinte se shansi i saj i dytë në jetë kishte ardhur. Së shpejti ajo iu drejtua për të pyetur ekspertët në Doll Castle dhe vendosi një plan për të transformuar veten. Plani për të bërë një kukull të personalizuar nuk ishte një ndarje e gjësë së monmentit. Ajo kishte pritur me padurim për të përshtatur veten kukullën e dashurisë për një kohë të gjatë, duke shpresuar të ndryshonte jetën e saj.

Pas një përpjekjeje tre mujore, më në fund ajo bëri ndryshimin përfundimtar dhe ndryshoi emrin e saj në Pandora, që do të thotë se si një kukull silikoni, ajo mund të nxjerrë dritën e Pandorës. Me fytyrën e saj unike aliene, ajo i bëri menjëherë fansat e kukullave të saj ta kujtonin atë si të lezetshme dhe fisnike. Gjoks të shëndoshë dhe natyral, prapanicë të madhe të butë dhe të fortë, këto janë kthesat që meshkujt ëndërrojnë! Kjo lloj kukulle njerëzore është aq e përshtatshme për seksin dhe është një përvojë e re unike seksuale. Ajo gjithashtu ka një bisht, i cili përputhet me animacionin dydimensional. Ajo kombinon seksi, animacion, fantazi dhe kukulla seksi. Është kreativiteti dhe mundësia e dhënë nga Kalaja jonë e Kukullave për të ndihmuar çdo grua të realizojë ëndrrat dhe hobi të saj.

Kjo është historia e kukullës së dashuruar silikoni Pandora, 153CM G Cup, kukullave të vërteta BBW.

 

-------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Kategoritë: Kukulla silikoni, 150-159 CM, Gjoks të mëdhenj, Kukulla fantazi.

 

Emri

Pandora

Gjerësia e shpatullave

38 cm

Materiali

Silikoni

Gjatësia e krahut

67 cm

Model

153 CM G #A13S

Gjatësia e këmbës

80 cm

Lëkura

Natyra

Këmbët

20 cm

Busti

90 cm

Pesha neto

47 kg

Bel

64 cm

Paketimi

Kuti kartoni

Hip

110 cm

Madhësia e kutisë

147*40*31cm

Thellësia orale/vaginë/anale

15/18/17 CM

Pesha bruto

53 kg

 

Certifikimi i produktit

 

i pavlefshëm

Shiko Detail
TPE Sex Doll Silicone Doll Love OEM ODM Prodhimi më i mirë i kukullave reale në Evropë Furnizuesi i Kukullave të Dashurisë për të Rritur me porosiTPE Sex Doll Silicone Doll Love OEM ODM Prodhimi më i mirë i kukullave reale në Evropë Furnizuesi i Kukullave të Dashurisë për të Rritur me porosi
02

TPE kukulla seksi kukulla silikoni e dashurisë OEM O...

2024-05-17

Është një zonjë e mrekullueshme me një figurë të shëndoshë të fortë që dallon shumë nga kukullat e tjera seksi të dashurisë në Amerikë apo në Evropë. Nga fotografia Nuk mund të dallohet nëse ajo është një zonjë e vërtetë apo një kukull e vërtetë më e mirë. Ajo është një fytyrë e personalizuar kukullash seksi me grim të bukur të ngurtë, buzë seksi me funksion të vërtetë seksi oral me një nofull të lëvizshme të ndërtuar.

G filxhan gjoks të mbushur me xhel, me pamje më realiste, asgjë veçse të butë kur kapni gjoksin ndërsa luani me thithkat. Ajo duket e fortë, por jo aq muskulare, njerëzit thonë se ajo ka një kofshë unike amerikane lol. Gomari i shëndoshë me të pasme të thella, të pasmet duken të lakuara ndërsa ajo qëndron drejt.

E patë atë bythën e madhe teksa ajo është e përkulur? Unë nuk mendoj se ju jeni në gjendje të ruani veten që të mos e qisni atë nga mbrapa, vagina e saj e vërtetë, labia realiste, ato gjëra të mallkuara e bëjnë atë epshore. Plus gomari i saj është i mbushur me pelte duke i dhënë butësi cilësore për lojën seksuale, supozoj se është një jastëk i mirë për të fjetur me këtë kurvë.

Kukull e plotë silikoni me çmim të lirë direkt nga kështjella e kukullave furnizuese botërore të kukullave të vërteta, ne bëjmë shumë kukulla dashurie seksi si kukulla të lezetshme, kukulla të reja, kukulla seksi anime, kukulla futa, por kjo kukull e ndyrë jovelle më bëri absolutisht përshtypje me skulpturën e saj e cila ndryshe nga kukullat e tjera të bukura të dashurisë. Ju lutem, mos e humbisni mundësinë që ju jepet, ju erdhi shumë kohë për të arritur tek ajo, një kukull kaq e lirë por e vërtetë qij seksi nga furnizuesi BE me cilësi të garantuar, për çfarë tjetër shqetësoheni për të bërë porosinë? Na kontaktoni - ju lutemi, prodhoni kukulla lodrash seksi profesionale.


-------------------------------------------------- --------------------------------------------------


Kategoritë: Kukulla silikoni, 150-159 CM, Gjoks të mëdhenj, Kukulla perëndimore.


Emri

Jovelle

Gjerësia e shpatullave

38 cm

Materiali

Silikoni

Gjatësia e krahut

67 cm

Model

153 CM G #S14

Gjatësia e këmbës

80 cm

Lëkura

Natyra

Këmbët

20 cm

Busti

90 cm

Pesha neto

42 kg

Bel

64 cm

Paketimi

Kuti kartoni

Hip

110 cm

Madhësia e kutisë

147*40*31cm

Thellësia orale/vaginë/anale

15/18/17 CM

Pesha bruto

48 kg


Certifikimi i produktit


i pavlefshëm

Shiko Detail
Kukulla mini lodrash seksi për lodra seksi silikoni për të rritur me fantasy Mega Masturbator nga Fabrika e Kukullave të Dashurisë 2024Kukulla mini lodrash seksi për lodra seksi silikoni për të rritur me fantasy Mega Masturbator nga Fabrika e Kukullave të Dashurisë 2024
03

Kukull mini lodër seksi për mashkull silikoni S...

2024-04-29

Djema mendoj se do të interesoheshit shumë për lodrën mini kukullash me lartësi 20-30 cm e cila është lëshuar e re nga kështjella në 2024. Emri i saj është Talia, e bërë nga silikoni i plotë, madhësia është 31 cm e gjatë, 22 cm e lartë dhe 16 cm në trashësi, peshon vetëm 3.4 kg (NW).

Ajo ishte një mega skulpturë me kukulla femra me madhësi të plotë në radhë të parë, tani ne e bëmë atë në një madhësi të lezetshme e cila është më e favorshme. Ajo ka një fytyrë mahnitëse, 2 thithka të depërtuara që janë 13 cm, një vaginë të ngushtë realiste e cila është 10 cm për t'ju dhënë kënaqësi ultra. Gjoksi dhe vagina e saj janë ende shumë të buta edhe pse ajo ka një vrimë dashurie për seksin. Skeleti i lëvizshëm i kokës i ndërtuar për ta mbajtur atë të largohet nga koka që bie poshtë ndërsa ajo vetëm qëndron aty.

Ngjyrat e aerolas dhe vaginës mund të jenë të personalizuara me rozë, kafe të çelur, të zezë apo .... çfarëdo që të dëshironi, uhm shumë më tepër vena në gjoksin e saj do të ishte më tërheqëse apo jo? Ah ne duhet të kemi vaginën e saj me disa qime pubike të implantuara!!!

Talia është një masturbator ideal për mini lodra seksi kukullash silikoni për meshkuj, apo seks në grup apo seks homoseksual? Ajo është një copë tortë për t'u ruajtur, ajo gjithashtu mund të jetë një personazh i mrekullueshëm që shfaq në çarçaf ose dritare, ose në tavolinën tuaj të punës, atëherë mund të argëtoheni me të nëse dëshironi të relaksoheni nga puna, nuk mendoj se jeni në gjendje t'i shmanget flirtimit të saj kur është në sytë tuaj, veçanërisht vagina e saj është njësoj si t'ju vërë në sy për t'ju kërkuar seks...


Kategoritë: Kukulla silikoni, nën 140 cm, gjokse të mëdha, kukulla fantazi.Emri

Talia

Vrima e gojës

/

Materiali

Silikoni

Vrima anale

/

Model

22cm #M15

Thellësia e depërtuar e thithkës

13 cm

Lëkura

Natyra

Thellësia e vaginës

10 cm

Skeleti

Skeleti i lëvizshëm i kokës

Pesha neto

3.4 kg

Lartësia

22 cm

Paketimi

Kuti kartoni

Gjatësia

31 cm

Madhësia e kutisë

30*24*21cm

Trashësia

16 cm

Pesha bruto

4.0 kg
Certifikimi i produktit


i pavlefshëm

Shiko Detail
Cicat më të mëdha të kukullave të dashurisë Gjinj gjigante Kukulla seksi silikoni Thitha të mëdha Lodër seksi me porosi Kukulla realiste 100 cmCicat më të mëdha të kukullave të dashurisë Gjinj gjigante Kukulla seksi silikoni Thitha të mëdha Lodër seksi me porosi Kukulla realiste 100 cm
04

Cicat më të mëdha Dashurojnë Kukulla Gjinjtë gjigante Si...

2024-04-26

Hej, dua të them se ajo është kukulla më e madhe e dashurisë së gjinjve dhe kukulla silikoni më gjigante për seks në botë. Puna është nga kështjella e fabrikës së kukullave të seksit, dhe kjo kukull e dreqit godet sërish në vitin 2024 nga kukullat e reja seksi.

Para së gjithash, mund të shihni se ajo ka një skulpturë shumë të bukur, rrëshqitje të gjatë të pasme, lidhje të mirë nga barku në bel deri në vijën e të pasmeve, ajo ka një byth të madh me dizajn të bukur, një kofshë vërtet të madhe. Me fjalë busti i saj është shumë seksi.

Gjinjtë e saj janë në diametër 40 cm, nuk duhet të shqetësoheni për thyerjen ose grisjen e gjinjve të saj nga gjoksi, pasi ka një skelet të fortë brenda për të mbajtur gjoksin e rëndë dhe gjoksi i saj mund të lëvizë lart ose poshtë, djathtas ose majtas, dhe ju mund të bëjë seks me thithka për shkak të tunelit të integruar të thithkave.

Pastaj pjesa më interesante është se ajo ka një penis të gjatë, kar për të luajtur me të, dhe është kar i depërtuar!! Klite të mëdha duket se po thërrasin të luani me të, për të mos përmendur. Ka edhe topa të mëdhenj që bien për ta bërë atë më të habitshmen.

Sa turp që nuk bën seks anal. Kryerja e seksit oral të vërtetë ajo ka seks me thithka dhe seks me penis, ajo apo ai ? Asnjëherë mos imagjinoni një kukull të tillë!

Ajo është e gjatë 110 cm, e bërë nga silikoni i butë, ngjyrat e aerolas, testiset e mëdha, penisi i gjatë dhe klitat mund të personalizohen sipas dëshirës tuaj, mendojmë se është një model i mirë për t'u shfaqur më shumë se një kukull seksuale, si mendoni?


Kategoritë: Trup silikoni, Nën 140 CM, Gjoks të mëdhenj, Kukulla fantazi.


Materiali

Silikoni i plotë

Brezi i viçit

32 cm

Lëkura

Natyra

Gjatësia e këmbës

17 cm

Bust i plotë

216 cm

Gjatësia e klitit

9,5 cm

Nën bust

42 cm

Gjatësia e penisit

16 cm

Bel

46 cm

Brezi i penisit

30 cm

Hip

108 cm

Thellësia e vrimës së penisit

12 cm

Brezi i qafës

15 cm

Thellësia e gojës

15 cm

Gjerësia e shpatullave

16 cm

Thellësia e vrimës së thithkës

20 cm

Gjatësia e krahut

43 cm

Aerolas Dia

30 cm

Diametri i gjoksit

40 cm

Pesha neto e kukullës

100 kg

Gjatësia e këmbës

56 cm

Madhësia e paketës

105*95*81cm

Brezi i kofshës

58 cm

Pesha e paketës

110 kg
Certifikimi i produktit


i pavlefshëm

Shiko Detail
01
01

Dizajn

Kërkoni informacione dhe funksione të kukullës për të krijuar një dizajn 3D.

02

Protyping

Ndërtoni një model të kombinimit të printerit 3D dhe skulpturës.

03

Detajimi

Rregulloni të gjitha kërkesat si stili i vaginës dhe madhësia e thithkave, etj.

655dcb7c0j
04

Derdhja

Bëni kallëpët teknikë për kukullën me porosi.

05

Prodhimet

Filmoni fotot dhe videot e fabrikës të kukullës së përfunduar TPE ose Silikoni.

06

Dërgesë

Paketim pusi për kukullën që t'ju dërgojë me ekspres të shpejtë.

Na dërgoni një pyetje

Çdo pyetje Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni me email ose telefon ndërkombëtar